הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר
סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

“רבות בנות עשו חיל, ואת עלית על כלנה” משלי ל”א
“כשהגעתי אלייך לראשונה הייתי שבר כלי. שיחת טלפון אחת איתך עשתה בי שינוי. לאחר שחיפשתי תשובות לאיך לצאת מהמצב הזה בכל כך הרבה מקומות ומקורות. בפגישה אחת הצלחת להבי ןאותי ולנתח אותי לעומק יותר מכל אדם אחר שהייתי אצלו איפעם. ולא ניתוח פסיכולוגי קלישאתי קלאסי. הצגת לי משהו על עצמי שרבים ניסו להציג ולא הצליחו; ענית לי על השאלה “איפה הכל התחיל”. חשפת בפניי מודעות, הבאת אותי אליה, לימדת אותי מה לעשות איתה ומשכת אותי מעלה מן המקום הכל כך אבוד בו הייתי. לימדת אותי מי אני באמת, או יותר נכון לימדת אותי לראות מי אני ולחיות את עצמי מהמקום השלם, היציב, הנצחי, הנכון; האמיתי.”

Chanel Angie Carpenter

“אני מקווה שאת מודעת לדבר הענקי הזה והשוני שיצרת אצלי בלב, בחשיבה ובחיים מאוד נהניתי לבוא אליך, לדבר איתך ובעיקר להסתכל על הדברים בפרופורציה וממקום שונה, ללמוד דברים חדשים ובעיקר לשבור תבניות שינית את חיי!!!! אני חושבת שאת בן אדם מדהים עם יכולת נתינה אינסופית. זה מדהים בעיניי.”

מיכל, תל-אביב

“מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד קרובה למטרה אך נשארת רחוקה אך ההכרות והעבודה עם דלית פשוט המחישה לי את ההבדל המהותי בין לשרוד ולחיות לאהוב את עצמי כבר עכשיו בהווה, לאהוב את המטרות אך לאהוב עוד יותר את הדרך. הדבר הכי חשוב שקרה לי בתהליך זה הוא שלא רק שהצלחתי להגשים את המטרה שלשמה באתי, אלא גם להעריך לאהוב ולהאמין בעצמי ולהבין שיש לנו מה שאנחנו מאמינים שאנחנו ראויים לו. זו ההזדמנות האמיתית שלי לומר תודה על המפגש עם דלית ועל נדיבותה וחוכמתה שחלקה עימי. מקווה שאחרים יעניקו לעצמם את המתנה הזו”

קרן שטרנפלד, במאית ויוצרת קולנוע

“מדהים! התוצאות היו הרבה יותר טובות ממה שיכולנו לקוות. דלית הייתה סבלנית ולימדה אותנו לבטא את מחשבותינו בצורה חיובית ולתקשר בצורה אפקטיבית אחד עם השני, למרות שכולנו הגענו מתרבויות ורקעים שונים לגמרי .כולנו הצלחנו לתרגל את הכלים בחיים הפרטיים שלנו ובסביבת העבודה. התמודדנו עם מצבים קשים ומתוחים בצורה רגועה וחווינו שיפור משמעותי בניהול הזמן בארגון. לא נהסס להשתמש בשירותיה של דלית בעתיד. זה יהיה מועיל וכייפי!”

צוות הניהול של חברת CHINO – שווק ומיתוג מוצרי צריכה

“אני מרגישה בן אדם חדש. אני מרגישה שליטה מוחלטת על הרגשות שלי. אני לא נותנת להם ביטוי ומקום שלא צריך לתת להם, שומרת על האני העצמי שלי, אומרת מה שאני חושבת, עושה אך ורק מה שאני רוצה, מדלגת על דברים שאינם חשובים, לא מתעכבת, לא מענישה את עצמי, סולחת ועוברת הלאה. ברגע שצצה בעיה רגשית, אני מיד נזכרת בדברייך ומבינה הכיצד עליי לפעול. אני יותר בשלה לקבל החלטות. אני מרגישה עצמאות, לא שואלת, לא מתייעצת, פשוט עושה מה שאני חושבת ולאחר מכן מספרת. כל זאת הודות לך דלית. שוב, המון תודה.”

תמר, חולון

“הליווי העסקי והעזרה בקבלת החלטות המבוססות על פי רציונאל פיננסי, לצד ליווי רגשי והתאמה אישית לאופן הניהול וקביעת היעדים – היוו נדבך חשוב להצלחת המשרד ואפשרו לי לתכנן מהלכים ארוכי טווח”

עדי אקוניס, Akunis Media Consulting

“בהמלצתה של חברה הגעתי לדלית. המטרה שלי מהתהליך היתה להיות שלמה עם עצמי ולהתחבר למי שאני. תמיד עם חיוך ובתהליך מאוד ידידותי וממוקד, בתרגילים מאוד פשוטים ויחד עם זאת מאוד עוצמתיים, הביאה אותי דלית לגלות את התשובה לשאלה החשובה ביותר לדעתי, מי אני? ומה הייעוד שלי בעולם הזה?גיליתי שאני כאן, בעולם הזה כדי לעשות טוב, גיליתי מה הערכים ומה הדברים החשובים לי באמת. מאותו רגע שגיליתי חיי השתנו, אני פועלת בעולם הזה מתוך הטוב הזה, מתוך ערכים של אהבה ושמחה. הרגשת השלמות והידיעה הפנימית כל כך עוצמתיים שיש שקט ושלווה מדהימים בתוכי. דלית עזרה לבחור את השביל ומאז אני הולכת בו”

חגית דיין, LOVEHAPPYLIVING.COM

“דליתי, אם לא הייתי חווה זאת לא הייתי מאמינה. תודה, תודה, תודה על שהזכרת לי מי זו יעל.
על שגרמת לי לראות בה תכונות, כוחות ויכולות שהיא לא ידעה למצוא בעצמה כבר 34 שנים. על כך שההכוונה וההדרכה שלך עזרו לי לעשות את השינוי, ועדיין למצוא את הדרך בכוחות עצמי. על המילים הנכונות בזמן הנכון והחיזוק תמיד כשצריך. על הסדר והאהבה שנכנסו לחיי יחד איתך.
למדתי לעקוף את הבורות ולאכול את הפירות והחיוך… לא יורד לי מהפרצוף”

יעל

“במהלך תהליך האימון, הדבר הראשון והכי חשוב שהבחנתי בו בקשר לדלית הייתה היכולת שלה להקשיב ולהבין. דלית כמאמנת היא מאד אינטואיטיבית. היא משמשת כמדריך אל תוך התת מודע. דלית נתנה לי כלים יוצאים מן הכלל לשימוש באופן יומיומי. עם הכלים השכלתי להתגבר על מכשולים רבים. מי שנאמן למחוייבות שלו לעצמו ולתכליתו, אימון הוא תהליך אידאלי עבורו”.

אבי קסטוריאנו – יוצר קולנוע, ניו יורק

“מבחינתי תהליך הקואצ’ינג עם דלית היה תהליך של אתנחתא עם אשת מקצוע, המאפשר מבט פרופורציונאלי על העבודה, השיגרה והחיים שמטרתו הבנה טובה של הדברים החשובים באמת”

נאוה עינבר, בעלת משרד יחסי ציבור המתמחה בבריאות

“אם הייתי שומע תיאור של התהליך שעברתי עם דלית הייתי לכל הפחות מרים גבה. בן אדם מגיע, מגדיר מה כמה ואיך הוא רוצה, עובדים בנעימים, מכוונים למטרה ותוך חודשים ספורים הכל פשוט קורה. !As simple as that מסתבר שגם אצל היותר ‘מודעים’ מבינינו יש הרבה חסמים למיניהם שמפריעים לנו לגדול. דלית, במקצועיות, בחכמה, בנעימות ובמהירות עזרה לי לזהות אותם ולהסירם מדרכי”

מתי קלופר מנכ”ל Green Pass Ltd יזמות ופיתוח עסקי

“לדלית יש תערובת יוצאת דופן של כלים, אסטרטגיות ומיומנויות שדרכם היא מובילה את הלקוחות שלה לקראת המטרה הנחשקת שלהם. מעבר לאינטליגנציה וחוש ההומור של דלית ישנה האינטואיציה החזקה שלה והלב האוהב שמאפשר לה לראות את האמת ולחזות את האפשרויות היצירתיות ביותר עבור הלקוחות שלה דלית היא מתנה לאלה שהתברכו לבוא איתה במגע. אני מחכה בקוצר רוח להמשיך ולעבוד עם דלית”.

ג’וליה פרנקל, מנכ”ל ובעלים Coeuralign

“התברכתי בנוכחותה של דלית. היא כיבדה אותי בזמנה, החמלה שבה, האינטואיציה שלה, ויותר מהכל בנוכחות האוהבת שלה ללא תנאי. דרך הטלפון או פנים אל פנים, יכולתי להרגיש את התמיכה שלה איתי בצורה כל כך חזקה. החיים שלי יותר טובים בזכותה ואני יודעת שלא הייתי איפה שאני עכשיו אילמלא העבודה שעשינו יחד”.

איירין צ’יאו, צפון הוליווד, קליפורניה

“העבודה עם דלית היא השראה והזדמנות להסתכל פנימה אל תוך העבר שלי להוציא אל האור פצעים, לתת להם ביטוי, לחבק אותם באהבה ולהבריא. דלית התברכה באינטואיציה עמוקה ותובנות מבריקות ויש לה לדעתי את האיכויות האמיתיות של של מרפאה רגשית ורוחנית”.

דליה שפירו, לוס אנג’לס