הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר
אימון לחיים

אימון לחיים

כולנו נולדנו ללא מגבלות בכלל, עם האפשרות ליצור כל דבר באופן טבעי ובקלות. במשך השנים, ותוך תהליך ההתבגרות, למדנו להגביל את עצמנו, להתנגד לנטיות הלב הטבעיות שלנו ולדכא את הכוח האותנטי שלנו. כאשר אנו כבר משיגים את מטרותינו בחיים נראה שזה דרך מאבק בלתי נמנע. אבל יש בנו חלק שיודע שאנחנו חופשיים, חזקים ובעלי פוטנציאל אינסופי.
אימון להתפתחות בכל תחומי החיים כמו מציאת זוגיות, קריירה, יחסים בן אישיים, פיננסיים, שינוי הרגלים, התמודדות עם פחדים ועבודה על פי מטרות מוגדרות. לחוויות צמיחה משמעותית והשגת מטרות אישיות ביעילות, בקלות ובכיף! 

מבנה תכנית האימון לחיים הינו מהעתיד להווה. תפקידה של התכנית היא להתקדם לנקודת ההצלחה בצורה הנעימה והמהירה ביותר תוך כדי הסרת המכשולים שבדרך. התכנית כוללת הערכה של המצב הקיים, הבהרת חזון והצבת יעדים ספציפיים. במהלך האימון נסיר דפוסי חשיבה מגבילים, נשחרר רגשות שליליים העצורים בנו ועוצרים אותנו, וניקח צעדים מעשיים בהתאמה למטרות. 
התוצאות מופיעות בכל תחומי החיים. מרגע הבחירה בהליכה על מסלול ההעצמה יעמדו לרשותך כלי עבודה שתוכל ליישם בכל תחום בחיים, למשך כל החיים. תהליך האימון לחיים הינו תהליך אישי המותאם באופן ספציפי לכל אחד בהתאם ליעדים ולמטרות מוגדרות. 

תוצאות של אימון אינטגרטיבי לחיים
מציאת זוגיות מתאימה
מציאת זוגיות מתאימה
קידום והצלחה בקריירה
קידום והצלחה בקריירה
יצירת סיפוק והנאה מתמשכים בחיים
יצירת סיפוק והנאה מתמשכים בחיים
ניהול מערכות יחסים בריאות ומעצימות
ניהול מערכות יחסים בריאות ומעצימות
תקשורתיות גבוהה, בהירות, אסרטיביות וביטחון עצמי
תקשורתיות גבוהה, בהירות, אסרטיביות וביטחון עצמי

“אם הייתי שומע תיאור של התהליך שעברתי עם דלית הייתי לכל הפחות מרים גבה.
בן אדם מגיע, מגדיר מה כמה ואיך הוא רוצה, עובדים בנעימים, מכוונים למטרה ותוך חודשים ספורים הכל פשוט קורה.
! As simple as that מסתבר שגם אצל היותר ‘מודעים’ מבינינו יש הרבה חסמים למיניהם שמפריעים לנו לגדול. דלית, במקצועיות, בחכמה, בנעימות ובמהירות עזרה לי לזהות אותם ולהסירם מדרכי”

מתי קלופר מנכ”ל Green Pass יזמות ופיתוח עסקי