הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר
אודות דלית

דלית אליהו בורנטין

דלית אליהו
דלית אליהו בורנטין, מייסדת חברת DelightGuide לאימון אישי ומאסטרי אימון לחיים ללימודי אימון ע”פ הפסיכולוגיה הרוחנית. מאמנת לחיים ולעסקים, פיתחה את שיטת האימון על בסיס יסודות הפסיכולוגיה הרוחנית כתכנית אימון לאדם ולארגון השלם. דלית מדריכה ומקיימת סדנאות בתקשורת מתקדמת, מנהיגות וניהול משברים וקונפליקטים.

BA בתקשורת וניהול, המכללה למינהל תל אביב
M..A בפסיכולוגיה רוחנית, אוניברסיטת סנטה מוניקה, קליפורניה.

Person Centered approach, NLP, RET, Gestalt therapy, Applied Behavior therapy

התמחות בניהול משברים
(Crisis Intervention Specialist)

התמחות בניתוח, הערכה ובניית תוכניות שינוי התנהגות
(Advanced Behavioral & Functional Analysis)

התמחות בטיפול בפסיכולוגיה התנהגותית
(Therapeutic Behavior Specialist)

Coachville ,USA
Peak Potentials ,USA

הסיפור שלי

נולדתי וגדלתי בתל אביב ובין השנים 1999-2006 חייתי בלוס אנג’לס, קליפורניה.
מגיל צעיר מאוד זכיתי להצליח, ליזום, ולנהל, מה שעיצב את הדימוי העצמי שלי ועזר לי לבנות בסיס חזק להמשך דרכי המקצועית. יחד עם זאת, נוכחתי לגלות, ההצלחה העסקית לא הפכה אותי ליותר מאושרת. הרגשתי שחסר משהו. משהו שאני לא יכולה להמשיך בלעדיו.

החלטתי להגשים חלום וללמוד פסיכולוגיה. ולא סתם פסיכולוגיה, אלא פסיכולוגיה רוחנית. לקחתי הפסקה מעולם העסקים והתמסרתי ללימודים ובעצם להבראה בכל הרמות.

היום אני חיה את השילוב בין שמחה והצלחה. כמו לכולנו יש לי ימים טובים יותר, וימים טובים פחות. ובכל זאת יש משהו בי שהשתנה באופן מהותי. בתוך כל המהומה אני ערה לשלווה, מה שמאיר את חיי באור אחר מאז שהתוודעתי, התאמנתי, והפנמתי את דרך החיים המודעת.

פעם הייתה לי את הפריבילגיה המפוקפקת להאשים ולהתלונן וכך לא לקחת אחריות על התוצאות בחיים. לקחתי החלטה אמיצה והכרחית להסתכל פנימה ולהכיר בכך שהכל, אבל הכל, מתחיל בי.

אני חווה את זה כל יום, בחיים הפרטיים והמקצועיים, בהתבוננות על עצמי, עם מתאמנים ועם ארגונים שאיתם אני עובדת. התוצאות הרצויות בחיים שלי באות תמיד בעקבות הצבת כוונה מודעת שהיקום עוזר לי למלא. ומה עם התוצאות הבלתי רצויות? אני מבקשת גם אותן, דרך התת מודע. המשחק בחיים הוא להפוך יותר כוונות שלנו לכוונות מודעות ולהפחית את כמות הכוונות הלא מודעות. ובכל מקרה, לראות את החיים כמשחק ולהנות…

בברכת שמחה והצלחה,
דלית